ULUSLARARASI DIŞ TİCARET
ÇÖZÜM MERKEZİ

HAKKIMIZDA

Spektrum Dış Ticaret
Uluslararası Çözüm Merkezi.

Çin, Dubai, Amerika, Rusya, Türkiye, Türkmenistan gibi ticarette ön plana çıkan ülkelerde bulunan ofisleri ve kadrosundan aldığı güç beraberinde, müşterilerine kolay ulaşılabilir, güvenilir, pratik ve çözüm odaklı hizmet sağlamayı ilke edinmiş bir uluslararası ticari çözüm merkezidir. .

Dünya çapında yürütmekte olduğu, tedarik zinciri yönetimine konu operasyonların her aşamasında, yurt dışı ofisleri ve partnerleriyle birlikte göstermiş olduğu uyum ve takım çalışmalarının neticesinde, Tedarik zinciri yönetimin de büyük önem arz eden; Projelendirme, Satınalma, Depolama, Taşıma ve Gümrükleme adına tüm aşamalarda, esnek, pratik ve çözüm odaklı hizmeti, süreklilik arz edecek şekilde müşterilerine sağlamaktadır.

hand

Gelişimini tamamlamış, sadece lokal olarak değil küresel anlamda adı duyulmuş, sektöre yön veren kuruluşlar arasında yer alma gayretindeyiz.

SPEKTRUM

DIŞ TİCARET ÇÖZÜM MERKEZİ

Ürünlerimiz

SpekDoor

SpekTex

Sanetron

SpekWood

Bu ürün gruplarının dışında; özellikle üretim, inşaat ve gıda alanlarında yüksek oranda talep gören tüm ürün yelpazelerinin tedarik ve dağıtım süreçleri de müşterilerimiz adına Spektrum Dış Ticaret tarafından organize edilmektedir. Yapı kimyasallarından inşaat makinelerine, Baklagil çeşitlerinden, sıvı yağlara, otomasyon makinelerinden ham maddelere (Polipropilen, Aluminyum, Kereste, Bakır vb.) kadar tüm ürünlerin fiyatlaması, tedarik ve lojistik dağıtım planlamaları Ataşehir/ İSTANBUL Brandium plaza da bulunan Spektrum Merkez ofisinde, ilgili departmanlarca kurgulanıp hayata geçirilmektedir.

İletişim

Bize mesaj gönderebilirsiniz.