sanetron_logo

600 ü aşkın bayi ağı, tecrübeli, esnek ve çözüm odaklı kadrosunun desteğiyle, Sanetron markası güvenlik sektörün de, müşteri portföyünü her geçen gün daha da genişletmekte, müşterilerine güven ve hizmet sunmaktadır.

AHD / IP Kameralar

Yüksek görüntü kalitesiyle kesintisiz performans sunan Full HD dome, bullet, box, ptz kamera çeşitleri ve analitik yazılım desteği ile müşterilerinin güvenliğini en üst seviyeye çıkaran kameralar üretmektedir.

Megapiksel Seçenekleri
1 MP / 1.3 MP / 2 MP / 3 MP / 5 MP / 4K Ultra HD

DVR / XVR / NVR Kayıt Cihazları

HD görüntü kalitesinde izleme ve depolama imkanı sunan yüksek kapasiteli kayıt cihazlarıyla ister projelerinizde güvenliğinizi artırmak için 256 kanal destekli kayıt cihazlarını isterseniz eviniz veya ofisiniz için 4 kanal destekli kayıt cihazlarını tercih edebilirsiniz.

Tüm kayıt cihazlarındaki mobil yazılım desteği sayesinde mobil cihazlarınız ile kameralarınızı görüntüleyebilir veya önceki kayıtları izleyebilirsiniz.

Kanal Seçenekleri
4 ch / 8 ch / 16 ch / 36 ch / 64 ch / 128 ch / 256 ch

Lazer ve Termal Kameralar

Üst düzey güvenlik ve denetim gerektiren alanlarda profesyonel kullanım için lazer ve termal kameraları tercih ederek nitelikli ve üstün yazılım özellikleriyle gece, gündüz veya sisli havalarda bile gözünüzden hiçbirşey kaçamaz.

Oto izleme ve akıllı analiz destekli Lazer IP PTZ Kameralar ile güçlü görüş mesafesi elde edebilir, Termal IP PTZ Kameralar ile 25.000 metreye kadar araç ve 10.000 metreye kadar insan algılama teknolojileriyle üst düzey hizmet sunar.

Benzersiz Teknolojiler

Sanetron güvenli yaşam teknolojileri müşterilerine sunduğu yüksek kaliteli kameralar, kayıt cihazları, switch, alarm ve yangın ürünlerinin yanı sıra analitik yazılımlı kameralar ve kayıt cihazları ile yüz tanıma, sahne değişimi, nesne algılama, sınır ihlali, alan algılama, bıraklılan öğe, kayıp öğe gibi yazılım teknolojileriyle güvenliği arttırı.

Otopark yazılımı ve plaka tanıma sistemleri gibi benzersiz yazılım teknolojileri sayesinde hayatı kolaylaştırır.

sanetron_white
İletişim

Bize mesaj gönderebilirsiniz.