SpekDoor

ahsap_kapilar1

Ahşap Kapılar

Müşterilerimizin ihtiyaç duyacakları, Ahşap, Amerikan, Kombin, Lake, Melamin ve PVC kapıları, bir çok model seçeneği beraberinde sunmakta ve günden güne müşteri portföyümüzü arttırmaktayız.

Özel ölçülü talepler dahil olmak üzere her türlü Ahşap Kapı talebinde müşterilerimize hizmet vermekten büyük memnuniyet duymaktayız.

celik_kapilar1

Çelik Kapılar

Yüksek kalite ve çeşitlilik beraberinde müşterilerimizin çelik kapı taleplerini uzun yıllardır karşılamakta ve günden güne kapasitemizi arttırmaktayız.

Özel ölçü talepleri dahil olmak üzere, her türlü Çelik kapı talebinizde sizlere hizmet vermekten büyük memnuniyet duyacağız.

Standart veya proje bazlı,
ihtiyacınıza göre esnek üretim imkanı.

Spektrum markasıyla üretilmekte olan; Çelik ve Ahşap Kapı ürün grubunda, uzun yıllara dayanan, uluslararası üretim tecrübesinin ışığında, özellikle Ortadoğu, Afrika, Rusya ve Türki Cumhuriyetler’e çok uzun yıllardır güven ve hizmet satılmaktadır. Kapı grubu ürün yelpazesinde sadece standart olarak üretilen ürünler değil, proje bazlı esnek özellikli kapıların üretimini de çözüm ortağı olarak müşterilerimize sunmaktan büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

İletişim

Bize mesaj gönderebilirsiniz.